Echipa

Cine suntem

Consideram echipa cea mai importanta resursa a organizatiei noastre, iar ideile si opiniile oamenilor care o formeaza reprezinta baza proiectelor viitoare. Calitatea, experienta si profesionalismul organizatiei suntem noi.
Actionarii societatii sunt persoane fizice romane, dintre care semnificativi sunt Ionel Uleia si Georgian Alin Brendea.

Administratorii societatii sunt: Ionel Uleia, Georgian Alin Brendea, Florentina Uleia, Elena Uleia si Pompilica Dumitru.

Conducerea societatii
Ionel Uleia
Presedinte – Director General
ionel.uleia@primet.ro

Alin Brendea
Vicepresedinte – Director General Adjunct
alin.brendea@primet.ro

Agentii pentru servicii de investitii financiare
Georgian Alin Brendea – alin.brendea@primet.ro
Simion-Radu Tihon – simion.tihon@primet.ro
Gheorghe Uleia – gigi.uleia@primet.ro
Stefan Oanca – stefan.oanca@primet.ro
Adriana Popescu – adriana.popescu@primet.ro

Ionel Uleia – ionel.uleia@primet.ro

Cristina Ionita – cristina.ionita@primet.ro

Pompilia Negut - pompilia.negut@primet.ro

Ovidiu Negut - ovidiu.negut@primet.ro 


Agenti Delegati

Octavian Andrei Radu – octavian.radu@primet.ro 

Eugen-Claudiu Luca –  eugen.luca@primet.ro


Departament Analiza
Marius Pandele – marius.pandele@primet.ro

Reprezentantii Compartimentului de Control Intern
Ionut Coman – ionut.coman@primet.ro
Marius Manea – marius.manea@primet.ro

Departament Contabilitate
Florentina Uleia – florentina.uleia@primet.ro
Alexandru Zamfir – alexandru.zamfir@primet.ro

Auditorul financiar al societatii este S.C. Ecoteh Expert S.R.L.
Auditorul intern al societatii este doamna Dorina Dan.
inchide